Polityka prywatności + Regulamin

ikona email.Projektowanie i wdrażanie stron/sklepów www.

Profesjonalne usługi marketingowe od A do Z. Doradztwo e-commerce, audyty istniejących portali internetowych.

Projektowanie i wdrażanie stron/sklepów www

Projektowanie stron www, sklepów www Opolskie

Projektowanie stron www Strzelce Opolskie

Strony www  Opolskie

Projektowanie sklepów www  Opolskie

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy, czyli kwestii formalnej i prawnej dla sklepu internetowego.

 

By móc go prowadzić trzeba zarejestrować działalność gospodarczą, stworzyć na swojej witrynie regulamin sklepu oraz zadbać o odpowiednią ochronę wszystkich danych osobowych zbieranych przez naszą witrynę (RODO). W obecnym systemie prawnym sprzedaż online możemy rozpocząć również NIE POSIADAJĄC żadnej działalności gospodarczej, jednak by móc to robić musimy pamiętać o tym, że nasz przychód w danym miesiącu nie może przekroczyć połowy wartości minimalnego wynagrodzenia.

 

Oczywiście każda osoba, która marzy o rozpoczęciu sprzedaży online musi wiedzieć dokładnie co chce sprzedawać i w jaki sposób przedstawić swoje produkty potencjalnym klientom. Dobrym rozwiązaniem okazuje się zatrudnienie grafika komputerowego, który sprawi by nasze zdjęcia produktów czy artykułów w jeszcze większym stopniu zachęcały odwiedzających do kliknięcia przycisku Kup Teraz. Mając rozwiązane kwestie prawne oraz graficzne przechodzimy do wyboru platformy e-commerce. Na dzisiejszym rynku mamy dostęp do przeróżnego rodzaju oprogramowania, na którym możemy postawić swoją markę. Jeśli jednak nie mamy pojęcia jak to wszystko połączyć w jedną całość i która z platform jest najlepsza, proponujemy Wam NASZE usługi – sami zaproponujemy Wam najlepsze rozwiązanie, które wprowadzi Wasz sklep internetowy na najwyższy poziom przy jak najbardziej minimalistycznej pracy Was samych.

 

Ostatnią, ale wcale nie mnie ważną rzeczą jest logistyka sklepu www, czyli kwestie płatności i wysyłki.

Powinniśmy w swoim sklepie przedstawić szereg możliwości dla naszych klientów, od wyboru sposobu płatności poprzez wybór wysyłki. Im więcej możliwych ścieżek udostępnimy swoim klientom tym lepiej. Każdy z nas woli, by móc wybierać odpowiednią dla nas metodę płatności oraz jak najszybszą i najwygodniejszą metodę odebrania zaadresowanej paczki. Na pierwszy rzut oka te czynności wydają się mniej ważne jednak ma to odzwierciedlenie w postaci pozytywnego "user experience" czyli całości wrażeń, jaką doświadczy nasz przyszły klient w sklepie internetowym.

 

Dla osoby, która stawia pierwsze kroki w branży e-commerce wszystkie wymienione rzeczy mogą wydawać się ogromnym wyzwaniem. Jednak specjalnie dla Was powstała firma BRANET SOLUTION – która większość rzeczy wykona za Was. Razem zaplanujemy, wykonamy i wdrożymy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązanie dla Waszego biznesu online.

W dzisiejszych czasach, mając na uwadze różnego rodzaju obecne lub przyszłe obostrzenia biznesy stacjonarne, przedsiębiorstwa handlowe oraz sklepy z artykułami coraz częściej decydują się w mniejszym lub większym stopniu na przenoszenie swoich usług do Internetu.

 

Dużymi plusami tych decyzji są: minimalizacja kosztów oraz dostęp do obecnie największego rynku zbytu, jakim jest rynek online. Aby bezproblemowo to zrobić powinniśmy poznać podstawy e-commerce oraz wiedzieć co należy przygotować by móc w pełni wykorzystać tę ścieżkę biznesu.

 

Sprzedaż w internecie i podstawy e-commerce.

02 grudnia 2021
Logo BranetSolution z nazwą firmy.Projektowanie i wdrażanie stron/sklepów www