Polityka prywatności + Regulamin

ikona email.Projektowanie i wdrażanie stron/sklepów www.

Profesjonalne usługi marketingowe od A do Z. Doradztwo e-commerce, audyty istniejących portali internetowych.

Projektowanie i wdrażanie stron/sklepów www

Projektowanie stron www, sklepów www Opolskie

Projektowanie stron www Strzelce Opolskie

Strony www  Opolskie

Projektowanie sklepów www  Opolskie

Kluczem do skutecznej reklamy jest podłączenie specjalistycznych narzędzi marketingowych takich jak Google Ads oraz Facebook Ads. Potencjalny klient szuka produktu wpisując docelowe hasło w wyszukiwarkę, następnie trafia na artykuł o szukanym produkcie, oczywiście dzięki temu trafia pośrednio na naszą wizytówkę Google, która powinna być obecnie priorytetem każdej firmy. Jest to pierwszy kontakt takiej osoby z nami, który w zdecydowanym stopniu pomaga budować zaufanie o naszej marce.

 

Warto również pamiętać o utworzeniu kont w mediach społecznościowych, których z roku na rok jest coraz więcej. Najnowszy TikTok w pierwszym kwartale 2020 roku był najczęściej pobieraną aplikacją na świecie. Portale takie jak LinkedIn, Twitter oraz Facebook wprowadziły format Stories, która pozwala publikować treści, które znikają po 24 godzinach. Jak pokazują obecne statystki taka forma reklamy doskonale sprawdza się przy reklamowaniu specjalnych ofert takich jak np. rabaty, promocje czy przeceny naszych usług i produktów. Ten format reklamy jeszcze kilka lat temu był niedostępną opcją, dzisiaj w obecnych czasach doskonale sprawdza się w komunikacji online z klientem.

 

Co ciekawe w tej chwili wybór tylko jednej formy reklamy nie sprawdza się, musimy łączyć portale społecznościowe, wykorzystywać możliwości wyszukiwarek internetowych i współpracować z całym naszym zespołem marketingowym. Każdy kanał reklamy musi się zazębiać i tworzyć razem całość – do tego potrzebujemy doskonałej strategi marketingowej i agencji interaktywnej, która za nas wykona pliki graficzne, przygotuje teksty reklamowe zgodne z SEO oraz zadba o odpowiednie zasięgi online. Co przyniosą kolejne miesiące do marketingu?

 

Od stycznia obecnego roku specjaliści IT zauważają wzrost korzystania z przeglądarek uważanych do tej pory za niszowe. Czy słyszeliście o przeglądarce Brave ? a może ktoś korzysta z DuckDuckGo ? Najczęstsza odpowiedź brzmi – NIE – a co jeśli za rok, w krajach UE będziemy musieli korzystać tylko z tych przeglądarek ? Która obecna firma czy marka pozycjonuje swoją stronę w wyszukiwarkach tych platform? Uwierzcie, że w Polsce jest ich naprawdę niewiele.

 

Rynek marketingowy ciągle ewoluuje, zmienia się i trudno jednoznacznie stwierdzić jaka forma reklamy będzie na topie w 2022 roku, musimy ciągle trzymać rękę na pulsie i obserwować naszą konkurencję, by szybko kontratakować ich sposoby reklamowe.

Pandemia koronawirusa COVID-19 wywróciła biznes i życie do góry nogami. Zmieniły się priorytety firm, wprowadzona została praca zdalna, firmy poszerzają swoje oferty. Sklepy stacjonarne zaczynają uruchamiać swoje stanowiska internetowe, sprzedając swoje produkty online.

 

 

Specjaliści od marketingu mają jednak pełne ręce roboty i obecnie jeszcze w większym stopniu decydują o dochodach prowadzonych przez siebie firm skupiając uwagę przede wszystkim na reklamę internetową. Na co zwracają uwagę i co możemy wykorzystać, by lepiej zareklamować naszą markę ? O tym poczytacie w naszym najnowszym odcinku bloga firmowego.

 

Reklama marki w 2021 roku – na co postawić, by zwiększyć dochody ?

18 kwietnia 2021
Logo BranetSolution z nazwą firmy.Projektowanie i wdrażanie stron/sklepów www