Polityka prywatności + Regulamin

ikona email.Projektowanie i wdrażanie stron/sklepów www.

Profesjonalne usługi marketingowe od A do Z. Doradztwo e-commerce, audyty istniejących portali internetowych.

Projektowanie i wdrażanie stron/sklepów www

Projektowanie stron www, sklepów www Opolskie

Projektowanie stron www Strzelce Opolskie

Strony www  Opolskie

Projektowanie sklepów www  Opolskie

1. Menu – każda strona jej potrzebuje. Menu główne pomaga w nawigacji na naszej stronie, w sposób łatwy i czytelny. Przyjęło się by menu znajdowało się na samej górze strony wraz z logiem marki, możemy spotkać menu poziome lub rozwijalne – to drugie częściej spotykane przy stronach przygotowanych na urządzenia mobilne.

2. Treść – główny content każdej strony internetowej. Odpowiednio dobrane teksty i grafiki potrafią ciekawie opisać czym dokłądnie się zajmujemy. Dzięki dobrze przygotowanemu tekstowi pod SEO jeszcze bardziej pomagamy robotom Google w pozycjonowaniu naszej strony w internecie.

3. Układ – dzięki niemu wiemy co jest bardziej, a co mniej istotne na naszej stronie głównej. Dobrym pomysłem projektowania układu strony jest zachowanie odpowiedniej symetrii. Ludzkie oko wyłapuje w pierwszej kolejności sam układ naszej strony, a nie treść, więc powinniśmy zwrócić uwagę by nasza strona posiadała taką samą ilość elementów po lewej jak i prawej strony. Jedynym warunkiem złamania tej zasady jest chęć przykucia uwagi na jeden istotny szczegół na naszej stronie jednak, aby to zrobić całość układu powinna być w tym celu odpowiednio z góry przemyślana.

4. Stopka – znajdująca się na samym dole każdej strony www. Znajdziemy w niej najczęściej możliwość szybkiego kontaktu, dokładny adres wraz z numerem telefonu oraz np. Godziny otwarcia naszej firmy. Wbrew pozorom stopka to jedno z ciekawszych rzeczy na stronie głównej. Dobrze przemyślana może służyć jako miejsce na słowa kluczowe lub zostać drugim menu naszej witryny.

5. Zdjęcie główne – rzecz, na którą zwracamy uwagę wchodząc pierwszy raz na jakąś stronę. Najczęściej jest ukierunkowane do filozofii firmy lub przedstawia rzeczy, które wykonujemy lub sprzedajemy. Dobrze dobrane zdjęcie główne wpływa na podświadomość i z łatwością łączy je z marką danej firmy w naszym umyśle.

 

Każdy z nas może dodać jeszcze kilka istotnych rzeczy znajdujących się na każdej stronie internetowej, ale te wymienione przez Branet Solution tworzą bazę do zaprojektowania każdej witryny. Dzięki nim możemy podzielić stronę na bloki i znając je możliwości lepiej zaprojektujemy stronę internetową. Jeżeli chcecie by i Wasza strona internetowa posiadała wszystkie 5 rzeczy śmiało zgłaszajcie się do nas, a my z chęcią zaprojektujemy i wdrożymy stronę www. Gwarantujemy, że oprócz tych 5 najważniejszych rzeczy dodamy do niej jeszcze kilka specjalnych, dzięki którym wasza strona www będzie lepiej pozycjonowana i zdobędzie więcej klientów.

 

Branet Solution - „Twój biznes nasze wsparcie”

 Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż im lepiej znamy się na tworzeniu stron, tym więcej takich rzeczy, możemy wyliczyć.

Jednak jak łatwo zauważyć wszystkie strony internetowe posiadają podobne elementy główne. Każda strona www składa się z bloków/elementów, które pomagają użytkownikom w jej nawigacji.

Wpływają na tzw. User experience i zachęcają potencjalnych klientów do ponownych odwiedzin naszej witryny.

W tym wpisie pragniemy skupić się na 5 najistotniejszych rzeczy, których potrzebuje każda strona internetowa.

 

 

 

Ile rzeczy posiada strona internetowa?

15 marca 2021
Logo BranetSolution z nazwą firmy.Projektowanie i wdrażanie stron/sklepów www